יחידת אבטחת אתרים מסחריים - TM Skip to content

יחידת אבטחת אתרים מסחריים

אבטחת העסק מבלי לפגוע בפעילות העיסקית

יחידת אבטחת אתרים מסחריים​

אבטחת העסק מבלי לפגוע בפעילות העיסקית

אבטחת אתרים מסחריים

יחידת אבטחת אתרים מסחריים של T&M ישראל מספקת פתרונות אבטחה למגוון לקוחות מסחריים ומובילה, בין היתר, את תחום אבטחת הקניונים בישראל. על לקוחותיה של היחידה נמנים, בין היתר, קבוצת קניוני עזריאלי, מליסרון ו- BIG. יחידת אבטחת אתרים מסחריים מציעה ללקוחותיה מעטפת שירותים מלאה – החל מהבנת צרכי הלקוח וסקר אתר ועד יישום ותפעול שוטף של תכנית האבטחה. היחידה מתמחה במציאת פתרונות אבטחה המותאמים למידות הלקוח תוך איזון מתמיד בין צרכיו המסחריים לבין צרכי האבטחה ויכולתו הכלכלית.

אתגרים

מציאות דינמית

המציאות המשתנה תדיר מציבה אתגר עבור כל חטיבת האבטחה ועל אחת כמה וכמה בעבור יחידת אבטחת אתרים מסחריים. שינויים הנובעים ממציאות כלכלית או עסקית דינמית מחייבים גמישות מקסימלית בהתאמת המענה המיידי לצרכי הלקוח המשתנים

צרכים מתנגשים

בשונה משירותים אחרים בהם המטרה היא אבטחה מקסימלית, אבטחת אתרים מסחריים מחייבת איזון מתמיד בין צרכיו המסחריים של הלקוח לבין צרכי האבטחה ויכולתו הכלכלית. לעתים קרובות שיפור באבטחה עשוי לפגוע בחווית הלקוח ולהיפך. הפתרון האופטימלי דורש מלאכת איזון עדינה.

הון אנושי

הפעילות של יחידת אבטחת אתרים מסחריים דורשת כמות גדולה של כוח אדם איכותי. האתגר העומד בפני היחידה הוא איתור כמות גדולה של מועמדים איכותיים לאיוש המשרות הנדרשות תוך שמירה קפדנית על סטנדרט מקצועי ואנושי גבוה.

איך אנחנו עושים את זה

ניסיון

ליחידת אבטחת אתרים מסחריים ניסיון רב וידע עשיר שהצטברו בזכות עבודה מוצלחת בשטח. הניסיון שצברה היחידה מאפשר התאמת מענה מיידי לכל שינוי במציאות המסחרית של הלקוח, ללא צורך להמציא פתרונות מחדש בכל פעם – אלא רק כשאלו באמת נדרשים.

דיאלוג

ההחלטה על פתרון האבטחה המתאים מתקיימת לאחר תהליך של לימוד והיכרות עם צרכי הלקוח. בניית תכנית האבטחה נעשית תוך שיתוף הלקוח בקביעת סדר העדיפויות ואיזון בין הצרכים המתנגשים, מתוך הבנה שהלקוח יודע הכי טוב כיצד לממש את האינטרסים העסקיים שלו.

יוזמה

סינון המועמדים המתאימים רק מתוך אלו שפונים לחיפוש משרה לעולם לא יספק את כל צרכי כוח האדם של חטיבת האבטחה. מסיבה זו T&M ישראל מפעילה מערך גיוס אקטיבי הכולל עשרות מגייסות ומגייסים המאתרים מועמדים בעלי פרופיל מתאים ודואגים להגיע עד אליהם.

שירותים נוספים

אבטחת אישים ומשלחות

חטיבת האבטחה של T&M ישראל מתמחה ביצירת פתרונות אבטחה לפי דרישות וצרכי הלקוח ומאבטחת אישים ומשלחות בכל רחבי הארץ. פתרונות אבטחה מגוונים – החל משירותי אבטחה ביציאה מהבית ועד ליווי צמוד 24/7 של הלקוח, כולל בביתו.

אבטחת מתקנים אסטרטגיים

T&M ישראל מאבטחת רבים מהמתקנים הרגישים והמסווגים בארץ. היחידה מספקת את צרכי האבטחה המורכבים של מפעלים ביטחוניים, תשתיות אנרגיה ואתרים מסווגים של מדינת־ישראל.

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן