מוקד וסיור - TM Skip to content

שירותי מוקד וסיור

הגנה מירבית לבית ולעסק

שירותי מוקד וסיור​

הגנה מירבית לבית ולעסק

שירותי מוקד וסיור

המוקד המבצעי הארצי של חטיבת מוקד ומיגון מנטר בכל רגע נתון את מערכות ההתרעה והאבטחה של אלפי לקוחות הפרושים בכל רחבי ישראל. המוקד מצויד במיטב האמצעים הטכנולוגיים כדי לאפשר תקשורת מיידית ומאובטחת עם צוותי הסיור – לצורך מעקב והכוונה בזמני שגרה ולצורך ניהול התגובה במקרה חירום. במקרה של אירוע אמת נשלחים לשטח צוותי סיירים מאומנים וכשנדרש הדבר – מפעיל המוקד את משטרת ישראל וכוחות החירום בהתבסס על מידע הזורם מהשטח. המוקד מאושר ע"י משטרת ישראל כמוקד מבצעי רמה א'.

אתגרים

מיידיות התגובה

המוקד הארצי מנטר 24/7 את מערכות ההתרעה והאבטחה של אלפי לקוחות. ריבוי האתרים מציב אתגר בפני חטיבת מוקד ומיגון של T&M ישראל – כיצד מבטיחים שירות איכותי ומיידי מסביב לשעון בפרישה כה רחבה?

סייבר

מערכות התרעה ואבטחה ממוחשבות הן בבחינת הכרח בכל הנוגע למיגון העסק בעידן הנוכחי. עם זאת, מערכות חכמות עשויות לשמש כחרב פיפיות ולייצר פרצות סייבר שלא היו קיימות מלכתחילה. בעולם בו האיום עשוי להיות ממוחשב, מלאכת המיגון מקבלת תפנית מאתגרת.

איומים מתקדמים

ההתקדמות הטכנולוגית המהירה מביאה איתה לא רק אמצעי מיגון משוכללים יותר – אלא גם איומים מתקדמים ונועזים יותר. שירותי מוקד ומיגון אינם אפקטיביים כלל אם הם מסתמכים רק על האמצעים שהוכיחו את עצמם עד עתה, אלא נדרשים להביט קדימה.

איך אנחנו עושים את זה

דריכות ונוכחות

חטיבת מוקד ומיגון פורשת את כוחותיה בשטח בצורה אסטרטגית כך שצוותי סיור וטכנאים יוכלו לספק מענה מיידי לכל זירת אירוע, בכל שעה. ל T&M ישראל ניסיון ארוך שנים בניהול צוותי מוקד ושטח ובתוך כך גם ידע ניהולי בהשארת כוח האדם דרוך ורענן.

הוליזם

כמי שמפעילה חטיבת אבטחת סייבר, T&M ישראל מודעת לאיומים הנשקפים לארגונים כתוצאה מפריצה למערכות אלקטרוניות. עם הידע שצברנו בתחום אבטחת הסייבר, אנו דואגים להדריך באופן שוטף את צוותי הטכנאים בנוגע למתודולוגיות אבטחה והתקנה וחסימת פרצות.

חימוש טכנולוגי

T&M ישראל דואגת להתעדכן באופן קבוע בחידושים הטכנולוגיים האחרונים אצל ספקיה בארץ ובחו"ל. המוקד המבצעי, צוותי הטכנאים והסיירים עוברים הכשרות תכופות על מיטב האמצעים הקיימים בתחום כדי להציע ללקוח את הפתרון המתקדם ביותר.

שירותי אבטחה נוספים

מערכות מתח נמוך

תחזוקה של מגוון מערכות התרעה וגילוי: מערכות צפיה והקלטה, אזעקה, בקרת כניסה ותוכנות שליטה ובקרה. שירות מא' ועד ת' הכולל פרישת תשתית תקשורת, התקנה ואינטגרציה ולאחר מכן אספקת שירותי תחזוקה בזמינות מלאה לאורך כל שעות היממה

מערכות גילוי אש ועשן

ייעוץ, התקנה ושירותי תחזוקה של מערכות גילוי אש ועשן, כולל ליווי למבדקי מכון התקנים והמעבדות המוסמכות. לאחר ההתקנה, T&M ישראל ממשיכה ללוות את לקוחותיה עם שירותי תחזוקה רציפים והוצאת אישורים על פי תקן 1220.

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן