יחידת אבטחת מתקנים אסטרטגיים - TM Skip to content

יחידת אבטחת מתקנים אסטרטגיים

פתרונות אבטחה לאתרים רגישים

יחידת אבטחת אישים ומשלחות

אבטחה צמודה מותאמת אישית

אבטחת מתקנים אסטרטגיים

יחידת אבטחת מתקנים של T&M ישראל אמונה על מערך האבטחה של רבים מהמתקנים הרגישים והמסווגים בארץ. היחידה מספקת את צרכי האבטחה המורכבים של מפעלים ביטחוניים, תשתיות אנרגיה ואתרים מסווגים של מדינת־ישראל. כלל מאבטחי היחידה הם בוגרי יחידות קרביות שעברו הכשרה ייעודית בכניסתם לתפקיד – הכשרה הכוללת קורסים בשימוש בנשק, הצלה, בדיקת סימנים מחשידים, קרב מגע ועוד. בשל האופי הרגיש של המתקנים אותם מאבטחת היחידה, הלקוח (אם יבחר בכך) יהיה מעורב בתהליך אישור וסינון אנשי הצוות שיאבטחו את המתקן.

אתגרים

צרכים מגוונים

יחידת אבטחת מתקנים נדרשת להתאים תכנית אבטחה לשלל מתקנים אסטרטגיים, כשלכל אחד מהם נקודות תורפה וצרכי אבטחה שונים - בשל אופי הפעילות או בשל התנאים הפיזיים. על מנהלי היחידה לוודא שהאמצעים הזמינים לרשותם, כמו גם המאבטחים, כשירים לאבטח כל מתקן שהוא.

שימור

למאבטחי היחידה כישורים ייחודיים וידע מקצועי עשיר- כל אלו הם בעלי ערך רב עבור קבוצת T&M ישראל. עם זאת, העיסוק במקצוע מורכב ותובעני, כזה שמציב אותם לעתים בעמדת סכנה, עשוי להפוך את משימת שימור העובדים למאתגרת.

רצף תפעולי

היקף הפעילות הרחב של היחידה ופרישתה הארצית מציבים אתגר תפעולי לאור אופי המתקנים עליה היא אמונה. אבטחת מתקנים אסטרטגיים מחייבת זמינות של 24/7, ללא פערים וללא סטיה מלוחות הזמנים או מסטנדרט האבטחה האחיד למרות היקף הפעילות העצום והמבוזר.

איך אנחנו עושים את זה

ריבוי פתרונות

יחידת אבטחת מתקנים אינה עומדת לבדה אלא נהנית מכל המשאבים הזמינים לרשות קבוצת T&M ישראל. עוצמתה הכלכלית של הקבוצה מקנה ליחידה את הכלים לייצר פתרונות אבטחה רבים מראש – שיתאימו לשורת מתקנים מגוונת - או לייצר פתרונות חדשים לפי דרישות ספציפיות.

תנאים מעולים

על מנת להתמודד עם אתגר שימור העובדים, T&M ישראל עושה את המירב כדי להשאיר את העובדים שלה מרוצים במקום העבודה: תנאי עבודה אטרקטיביים, הכשרות מקצועיות ומסלולי קידום מבטיחים את התמדתו של כוח האדם ביחידה, מתוך רצון להשאר חלק מחטיבת האבטחה.

אי־תלות

בכדי להבטיח רצף תפעולי אמין, T&M ישראל מפעילה מערכים ארציים לטיפול במגוון צרכים חיוניים – כך שלא תצטרך להשען על זמינותו ועל איכות השירות של ספק חיצוני. בין אלו ניתן למנות: מערך מחסני אספקה קדמיים, מערך הסעות ארצי ומערך הכשרות פנימי לעובדים.

שירותי אבטחה נוספים

אבטחת אישים ומשלחות

חטיבת האבטחה של T&M ישראל מתמחה ביצירת פתרונות אבטחה לפי דרישות וצרכי הלקוח ומאבטחת אישים ומשלחות בכל רחבי הארץ. פתרונות אבטחה מגוונים – החל משירותי אבטחה ביציאה מהבית ועד ליווי צמוד 24/7 של הלקוח, כולל בביתו.

אבטחת אתרים מסחריים

T&M ישראל מציעה מעטפת שירותים מלאה, החל מהבנת צרכי הלקוח וסקר אתר ועד יישום ותפעול שוטף של תכנית האבטחה. כל אלו מעוצבים תוך איזון מתמיד בין צרכי האבטחה לצרכיו המסחריים של הלקוח

רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן