אחריות תאגידית - TM Skip to content

אחריות תאגידית

התנהלות ערכית בארגון, בעסקים ובקהילה

אחריות תאגידית

התנהלות ערכית בארגון, בעסקים ובקהילה​

הדרך שלנו

עם אלפי לקוחות, אלפי עובדים ומאות אתרי שירות, קבוצת T&M ישראל באה במגע ישיר עם עשרות אלפי אנשים ביום. לפעילות בהיקף שכזה יש פוטנציאל להשפיע על חייהם וסדר יומם של אזרחים רבים בישראל, לטובה או לרעה. אנחנו מבינים שהשפעה כזו מגיעה עם אחריות – לכל הפחות אחריות למנוע פגיעה לא הכרחית באדם, בחברה ובסביבה. T&M ישראל שמה דגש על פיתוח תחום האחריות התאגידית ועמידה בסטנדרטים עולמיים מתקדמים: נקיטת יוזמה ושימוש בהשפעה החזקה לטובה, במקום להסתפק במניעת פגיעה ומזעור נזקים בלבד. ערכי האחריות התאגידית מוטמעים בכל המישורים – ביחסי העבודה, במישור העסקי ובקהילות המשיקות לפעילות הקבוצה.

אחריות בכל התחומים

בארגון

הנהלת הקבוצה פועלת ליצירת קהילת עובדים הטרוגנית ומגוונת, קהילה שעובדיה נהנים מתנאי שכר וסביבת עבודה מכבדים, הוגנים ומהטובים בענף. הקבוצה מפעילה מערכי ביקורת פנימיים לבחינת יחסי עובדים ומנהלים ומנהיגה מדיניות דיווח לגורמים ייעודיים כדי לאפשר טיפול דיסקרטי ויעיל בגילויי אפליה, התעמרות ופגיעה בזכויות.

בעסקים

T&M ישראל מתחייבת לפעילות עסקית שקופה והוגנת מול לקוחותיה, ספקיה ושותפיה העסקיים. במהלך השנים בנתה הקבוצה מוניטין של ספקית שירותים אמינה, המכבדת התחייבויות ודואגת לאינטרסים של לקוחותיה. התנהלות ערכית תורמת ליצירת סביבה עסקית הוגנת בה יכולים לשגשג T&M, לקוחותיה, שותפיה וגם מתחריה.

בקהילה ובסביבה

הקבוצה מקדמת ומשתתפת בפרויקטים למען הקהילה ומזמינה עמותות וארגונים לפנות אליה עם רעיונות שונים. חלק מהפרויקטים נהגים באופן יזום ע"י T&M וחלקם נובעים ממעורבות העובדים בקהילתם או מפניית הקהילות המשיקות לקבוצה. כמו כן, T&M ישראל שמה דגש על התנהלות ירוקה וקיימות בכל סניפיה ובמטה החברה.

שמעון טלמור

T&M  ישראל נמנית כיום על המעסיקים הפרטיים הגדולים במשק ואנו חשים חובה מיוחדת לעשות ה"ישר והטוב". פנימה – בתוך הארגון, והחוצה – כלפי החברה שבה אנו עובדים ובתוכה אנו חיים. להיות מעסיקים הגונים, לשים עצמך במקומו של האחר, לקבל את השונה, לצמצם פערים ולחזק את החלשים – אלו רק מקצת הדברים שיעשו אותנו לחברה טובה יותר (תרתי משמע) ובעיקר – לאנשים טובים יותר. ב T&M ישראל ,כל יום מחדש, אנחנו מנסים להיות אנשים טובים יותר כי משם הכל מתחיל.

גדולים במדים

יום המעשים הטובים

הדו״ח המלא לאפריל 2022

אנו, ב- T&M ISRAEL, מאמינים שהצלחתה של החברה קשורה קשר הדוק לדרך בה אנו מתנהלים בעולם. זו הסיבה שאנו שמים דגש על פיתוח תחום האחריות התאגידית מול עובדינו, שותפינו העסקיים, לקוחותינו והקהילות בתוכן אנו פועלים.

דילוג לתוכן